Trendyol Kurye İş Başvurusu

0
6087

Trendyol Kurye İş Başvurusu

Trendyol Kurye İş Başvurusu 10.000 TL’ye varan maaşla Trendyol kurye eleman alımı yapılıyor. Türkiye’nin en büyük internet alışveriş sitesi olan Trendyol 10.000 TL’ye varan aylık kazançla motor ve taşıt paket servis kurye alımları yapıyor. Trendyol Kurye olarak çalışmak isteyenler ve sunulan imkandan faydalanmak isteyenler kurye olarak çalışmak isteyenlerin başvuru formu üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Trendyol kurye iş başvurusu nereden ve nasıl yapılıyor makalemizin devamında..

Trendyol Kurye taşıyıcısının görevi nedir?

Trendyol kurye taşıyıcısı, Trendyol kurye anlaşmalı mağazalardan ürünleri alır ve Trendyol müşterilerinin adreslerine ulaştırır. Trendyol kurye taşıyıcıları, müşterlerin zamandan tasarruf etmelerine ve hayatlarını biraz daha kolaylaştırmalarına her zaman yardımcı olmak isterler.

Nasıl Trendyol Kurye taşıyıcısı olabilirim?

Sitemizin içerisinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

Trendyol Kurye taşıyıcısı olmak için özel bir eğitime tabi olacakmıyım?

Çalışabilmemiz için gereken tüm eğitimler Trendyol uzman ekibi tarafından verilmektedir. Eğitim kapsamında rahat ve kolay iş için çalışma ve kazanç modeli, mobil uygulama kullanımı, saha, iletişim ve iş güvenliği eğitimi bulunmaktadır.

Trendyol kurye taşıyıcısı olmak için araç tipi ve modeli zorunluluğu varmı?

Motosiklet ile dağıtımda araç tipi zorunluluğu yoktur. Arabalı dağıtımda ise, araç tipinin ticari olması ve aracın belirlenmiş olan şartlara uygun olması gerekmektedir. Bilgilendirme seminerlerinde detaylardan bahsedilmektedir.

Trendyol kurye taşıyıcıları için üniforma giymek zorunlumudur?

Kurumsal kimliğimize uygun ve etik olarak giyilmesi zorunludur. Ayrıca Trendyol kurye ekibi tarafından verilecek olan çanta ve diğer ekipmanların kullanımı gereklidir.

Trendyol kurye maaşları nedir?

Kendi aracıyla kurye çalışması sunan Trendyol, hem araç maliyetlerinden tasarruf sağlamakta hem de işletmenin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmaktadır, hızlı teslimat alan müşteriler markayı daha olumlu görüyor. Araçla kurye sisteminin bilindiği gibi adı Trendyol Expresstir. Trendyol kuryesi olarak herhangi bir sermaye gereksinimi olmaksızın kendi aracınızla çok para kazanabilirsiniz. Trendyol kurye teslimatı için aracınızı kiralayabilirsiniz. Kurye teslimat başına 3-4 TL kazanabilirsiniz ve böylelikle ayda 5-10 bin TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Trendyol kurye iş başvurusu linki
Başvuru Linki İçin Tıklayınız.

trendyol kurye iş başvurusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz