Survivor 2023 Başvuru Tarihi

0
1111

Milyonlarca kişinin merakla beklediği Survivor 2023 Başvuru Tarihi ne zaman? Survivor başvuru tarihi ne zaman yapılacak? Survivor 2023 başvurusu ne zaman başlıyor?

TV8 tv ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Survivor adlı yarışma programının yeni sezonu için nefesler tutuldu. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor 2023 başlama tarihi ve kadrosu şimdiden merak konusu oldu.

Bu kapsamda yarışmanın sıkı takipçileri, ”Survivor 2023 ne zaman başlayacak, hangi tarihte? TV8 ile 2023 Survivor kadrosu açıklandı mı, kimler yarışacak?” sorularına cevap arıyor.

Survivor’da yarışmacıların kim olacağı sosyal medyada sıkça tartışılıyor. Geçtiğimiz sezon All Star formatıyla yayınlanan Survivor’da şampiyon Nisa Bölükbaşı olmuştu. İşte, Survivor 2023 sezonu başlama tarihi ve yarışmacı kadrosu hakkında bilgiler…

Survivor 2023 Başvuruları TV8 sayfasından alınmaya devam etmektedir. Başvurmak İçin Tıklayınız.

survivor 2023 başvuru tarihi

Survivor’a Katılmak İçin Yaş Sınırı Varmıdır?

S urvivor 2023 başvuru tarihi Survivor’a katılmak için gereken herhangi bir yaş sınırı bulunmaktadır. Önümüzdeki seneler içerisinde Survivor yarışmasında kendini göstermek isteyen yarışmacı adayları yaş sınırının ne olduğunu araştırmaya başladılar bile. Survivor’a katılmak için yaş sınırı 18 yaş ve üzeri olarak belirtilmiştir.

Survivor’a Katılmak İçin Boy Sınırı Varmıdır?

Survivor’a katılmak için bir takım başvuru şartları bulunmaktadır. Ancak bu başvuru şartları arasında boy sınırı hakkında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Dolayısıyla Survivor’a katılmak için boy sınırı kısıtlaması yoktur.

Survivor’a Katılmak İçin Sporcu yada Ünlü Olmak Şartmıdır?

Survivor’a katılmak isteyen adaylar, Survivor’a katılmak için sporcu olma şartını yada ünlümü olamak gerekiyor bunları araştırıyorlar. Survivor’a katılmak için sporcu olma şartı yada illa ünlü olma şartı aranmıyor. Ancak ada hayatı ve yarışma performansları açısından yarışmacıların kendilerini gösterebilmeleri için sportif ve fiziksel açıdan hazır bulunmaları gerekiyor. Yarışmada başarılı bir performans sergilemek açısından sporcu geçmişi olması büyük önem taşıyor. Sporcu bireyler yarışmada diğerlerinden her zaman bir adım öne çıkıyorlar.

Survivor Başvuru Videosu Nasıl Olması Gerekiyor?

Survivor yarışmasına başvurular Covid 19 korona önlemleri kapsamında videolu şekilde değerlendirilmektedir. Bu açıdan Survivor’a başvuruda bulunmayı düşünen adaylar başvuru videosunun nasıl olması gerektiğini sorguluyorlar. Survivor başvuru videonuz 3 dakikadan daha uzun olmamalıdır. 3 dakikalık bu video içerisinde kendinizi tanıtabilir ve günlük yaşantınızdan kısa kısa kesitler sunabilirsiniz. Kendinizin etkileyici ve öne çıkan özelliklerini ne kadar vurgularsanız yarışmaya çağırılma ihtimaliniz sizin için bir o kadar yükselecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz