Amerika İş İlanları 2023

0
882

Amerika İş İlanları Amerikada mı çalışmak istiyorsunuz Amerika mı iş başvurusu yapmak istiyorsunuz yada Uzaktan Amerika firmalarında çalışmak mı istiyorsunuz o zaman bu haberimiz tam size göre.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz linklerden Amerika İş İlanları nı inceleyebilir istediğiniz ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıdaki adımları izlemenizdir.

Amerikada çeşitli firmalar hergün her ay işçi alımı yapmaktadır. Aşağıdaki İlan sitelerinden amerika birleşik devletleri Amerika İş İlanları na başvuru yapabilirsiniz.

 

Amerika Birleşik Devletleri Amerika Büyük Elçiliği İş İlanları ve ABD Türkiye Elçiliği iş başvurusu için

https://erajobs.state.gov/dos-era/vacancysearch/searchVacancies.hms?_ref=c2leegx3pt0

Amerika İş ilanları başvuru linki

https://linkedin.com

Amerika çeşitli iş ilanları özel sektörler için başvuru linki

https://www.indeed.com/q-USA-jobs.html

 

Amerikada yaşamak zor mu?

Amerikada yaşamak hem zor hem kolay amerikada yaşamak ve kazanç oranları Türkiye ile kıyaslandığında kat ve kat yüksek fakat Amerikada bir diş çekimi için belki 4000$ gibi uçuk rakamlar ödeyebilirsiniz.

Sağlık sektörü çok mu kötü?

Amerikada sağlık sektörü Türkiyede bildiğiniz gibi değil öyle gideyim ekg çektireyim yada gideyim aşı olayım vs kafanıza göre iş yapamazsınız. Amerika kazanç olarak çok yüksek ama özel işlerin emeğin para ettiği çok büyük bir ülke.

Amerikada Okuyabilirmiyim?

Amerikada eğitim sistemi öyle Türkiyedeki gibi lüzümsüz değil bildiğiniz tüm o sınav sistemlerini unutun. Amerika eğitim eşittir para değildir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz