Getir.com İş Başvurusu

1
7636

Getir.com İş Başvurusu

Hayatımızı kolaylaştırmak için gece gündüz çalışan Getir teslimat kurye sektörünün lider isimlerinden birisidir. Son yılların en popüler firmalarından birisi olan Getir iş ilanları yayımlayarak binlerce personel alımı yapmaktadır hemde ülke ekonomisine destek sağlamaktadır. İş başvurularını değerlendiren İnsan Kaynakları bir çok pozisyonda işe alım yapacak. Getir iş başvurusu ilanları ve detayları haberimizin devamında..

Getir Bi Mutluluk
Yaşam için gerekli olan her türlü ihtiyacı web sitesi ve mobil uygulaması aracılığı ile yedi gün yirmi dört saat tüketicilere hızlı bir şekilde ulaştırmak için oluşturulmuştur. Kurulduğu günden bugüne sağladığı hızlı teslimatlar ile tüketicilerin beğenisini toplayan Getir, teknoloji alanında yaptığı yatırımlar ile her geçen gün kendini geliştirmektedir. İlk olarak 2015 senesinde kurulan Getir müşteri talepleri arttıkça Türkiye’nin bir çok iline iş ağını genişletmiştir. Son olarak yatırımlarını Yurtdışına çıkaran Getir her geçen gün yeni ülkelerde iş alanı aramaya devam etmektedir. Getir aradığınız bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz ve tek tıkla kapınıza kadar teslim alabileceğiniz bir sanal market profilindedir.

Getir Yemek
Market ihtiyaçlarınızın dışında yemek söyleme imkanı sunmaktadır. Binlerce restoranı içerisinde barındıran Getir Yemek sayesinde istediğiniz an sipariş uygulaması üzerinden sipariş verebilirsiniz. Getir Yemek hizmet saatleri 10:00 – 24:00 arasında olmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde uygulama üzerinden sipariş vermeniz mümkün kılınmaktadır. Restoran sahibi iseniz Getir Yemek uygulamasına iş ortağı olabilir, Restoranınızda sunduğunuz ürünleri Getir uygulaması üzerinden satışını yapabilirsiniz. Getir Yemek Restoran Başvuru için tıklayın.

Getir Büyük
Uygulama içerisinden erişebileceğiniz ek bir markettir. Buranın özelliği ise aylık yaptığınız büyük alışverişleri market fiyatına toptan yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ürün yelpazesi de oldukça geniş olan Getir Büyük ile sepetinize ekleyebileceğiniz Et, Balık, Tavuk, Bakliyat ve Ev için gerekli ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz 1500’den fazla ürün sunmaktadır. Getir Büyükte Kasap, Şarküteri ve Manav gibi marketler bulunmakta ve Getir Büyükte getirme ücreti alınmamaktadır.

Getir Personel Alımı ve İş Başvurusu
Getir uygulaması ile perakendeciliğin dijital dönüşümüne tanıklık ediyoruz. Getir uygulaması ile hizmet ağı %70 teknoloji %20 Perakende %10 lojistik ağ kapsamından oluşmaktadır. Getir yurtdışında ve yurtiçinde iş ilanları yayımlamakta ve şirketin gelişimine katkı sunacak adaylar sürekli aramaktadır. Getir her zaman hala büyüyen ve daha da büyümek isteyen bir şirket konumundadır. Büyümedeki en büyük etkenin heyecanla çalışan yaratıcı personeller olduğunun farkındadır. Bu nedenle çalışmak isteyen adayları olabildiğince doğru değerlendirmeye dikkat etmektedir. Getir.com iş ilanlarını oluşturduğu global kariyer sitesinden duyurmaktadır.

Getir.com İş Başvurusu Firma büyüme potansiyelini bayilikler vererek hızla sürdürmektedir. Bayi olma yöntemi ile Getir şirketinin iş ortağı olma imkanı mevcuttur. Getir iş ilanları kurye teslimat pozisyonu bayilikler tarafından oluşturulup sunulmaktadır. Bunun dışında teknolojik alanda bir çok iş fırsatı sunulmaktadır. Evden çalışma fırsatının yanında bir çok sosyal olanaklarda çalışanlara sağlanmaktadır. Yeni bir şirket olmasının getirdiği ayrıcalıklar ile kariyer hayalinize daha kolay erişebilirsiniz. Kariyer hedefleyen adaylar Getir Firmasında iyi performans göstermesi halinde terfi şansı diğer şirketlere oranla daha fazladır.

Getir İş İlanları ve Aranan Pozisyonlar
– Filo Yöneticisi
– Muhasebe Uzmanı
– Bayi İlişkileri Uzmanı
– Sürüş Güvenliği Uzmanı
– Satış Muhasebe Ekip Lideri
– Kiralama Yöneticisi
– Bayi Yöneticisi
– Getir Motorlu Kurye
– Kurye
– Motokurye

Getir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
İş başvurusu yapmanın en önemli kriteri doğru yerden doğru başvuruyu yapmaktır. Günümüzde işe kabul edilmeyen bir çok aday iş başvuru formunu eksik bilgilerle doldurmaktan yada özgeçmişine dikkat çekici detaylar eklemediğinden olumsuz dönülmektedir. Getir firmasına iş başvurusu yapmak için sizlere en doğru başvuru kanalı olan Getir Global Kariyer sitesini vereceğiz. Bu siteden hiç bir üyelik gerçekleştirmeden sadece iş başvuru formunu doldurarak özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Getir.com İş Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız.

getir.com iş başvurusu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz