Ziraat Bankası Kart Başvurusu

0
662

Ziraat Bankası’na ait bir kredi kartı başvurusu Ziraat Bankası Kart Başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir,

 1. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesine (www.ziraatbank.com.tr) girin.
 2. Ana sayfada yer alan “Bireysel” seçeneğine tıklayın ve açılan menüden “Kredi Kartları” seçeneğini seçin.
 3. Karşınıza çıkan sayfada, size uygun olan kredi kartı seçeneğini belirleyin ve “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.
 4. Başvuru formunu doldurun. Formda adınız, soyadınız, TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz, iletişim bilgileriniz gibi kişisel bilgilerinizi girmeniz istenecektir.
 5. Formu doldurduktan sonra “Başvur” butonuna tıklayın.
 6. Başvurunuzun sonucu, kredi notunuz ve gelir durumunuz gibi faktörlere göre belirlenecektir. Eğer başvurunuz kabul edilirse, banka sizinle iletişime geçecektir.

Ziraat Bankası Kart Başvurusu Alternatif olarak, Ziraat Bankası şubelerine giderek de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İlgili şubede size gerekli bilgileri vererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

ziraat bankası kart başvurusu

Ziraat Bankası Kart Çeşitleri Nelerdir?

Ziraat Bankası, farklı ihtiyaç ve tercihlere göre birçok kart çeşidi sunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

 1. Ziraat Bankası Banka Kartı: Türkiye’deki tüm Ziraat Bankası ATM’lerinde ve anlaşmalı bankaların ATM’lerinde kullanabileceğiniz bir banka kartıdır. Banka hesabınızla bağlantılıdır ve hesabınızdaki para kadar harcama yapabilirsiniz.
 2. Ziraat Bankası Kredi Kartı: Kredi kartı kullanarak yapacağınız alışverişlerde ödemenizi sonradan yapabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın kredi kartı seçenekleri arasında Bonus, Maximum ve Worldcard gibi kartlar bulunmaktadır.
 3. Ziraat Bankası Sanal Kart: İnternet alışverişlerinde güvenliği artırmak için kullanabileceğiniz bir sanal karttır. Sanal kartınızın limitini belirleyebilir ve sadece belirlediğiniz sitede kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
 4. Ziraat Bankası Bireysel Taksitli Nakit Avans Kartı: Bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir karttır. Limitiniz kadar nakit çekebilir ve taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.
 5. Ziraat Bankası Ticari Kartlar: İşletme sahiplerinin ihtiyaçlarına göre farklı kart seçenekleri sunulmaktadır. Bunlar arasında Ticari Kredi Kartı, Ticari Banka Kartı ve Ticari Sanal Kart gibi kartlar bulunmaktadır.
 6. Ziraat Bankası Üniversiteli Kartı: Üniversite öğrencilerine özel bir karttır. Üniversite öğrencileri, bu kart ile ödemelerini yapabilirler ve kredi kartı olmadan internetten alışveriş yapabilirler.
 7. Ziraat Bankası Emekli Kartı: Emeklilere özel bir karttır. Emekli maaşını bu kart üzerinden alabilirler ve kartlarıyla yapacakları alışverişlerinde avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirler.
 8. Ziraat Bankası Dünya Kart: Yurt içinde ve yurt dışında geçerli olan bir kredi kartıdır. Dünya Kart ile yapılan alışverişlerde puan kazanabilirsiniz ve bu puanlarla çeşitli hediyeler alabilirsiniz.
 9. Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı: Yıllık aidat ödemek istemeyenler için bir seçenektir. Aidatsız Kredi Kartı ile yapacağınız alışverişlerde puan kazanabilirsiniz ve bu puanları çeşitli hediyelere çevirebilirsiniz.
 10. Ziraat Bankası Avantajlı Kartlar: Ziraat Bankası’nın farklı kart seçenekleri arasında avantajlı kartlar da bulunmaktadır. Bunlar arasında Ziraat Bonus, Ziraat Maximum, Ziraat World ve Ziraat Axess gibi kartlar bulunmaktadır.

Yukarıdaki kartlar, Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu kart seçeneklerinden bazılarıdır. Detaylı bilgi almak ve kendinize en uygun kartı seçmek için Ziraat Bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz