Tesla İş İlanı

0
1230

Sahibi Elon Musk olan evrenin en büyük elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Türkiye’de iş ilanı yayınlamaya başladı. Tesla Türkiye İş İlanı Başvuru ve Konuya büyük önem veren vatandaşlarımızda Tesla iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır? gibi araştırmalara başladı. Tesla Türkiye İş İlanı ve İşte tüm detaylar makalemizin devamında..

Tesla otomobil iş başvurusu yoğun olarak internet ortamında araştırılıyor. Tesla Türkiye İş İlanı Dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticisi Tesla Türkiye için yeni bir iş ilanı yayınladı. Şirketin kıdemli yöneticilerinin belli olmasının ardından iş ilanları Türkiye için duyuruldu. Peki, Tesla iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

TESLA İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?
Tesla’nın kendi web sitesi üzerinden iş ilanlarını yayınlıyor. İş ilanları kısmına baktığımızda şu anda açık bir kaç pozisyon bulunuyor. Bu ilanların 1 tanesi yeni yayına alındı. Yeni ilanlarda mağaza için satış danışmanı ve operasyon koordinatörü aranmaktadır. Tesla satış danışmanı mağazada müşterilere aracın tanıtımını yapacak ve satıştan sorumlu olacaktır.

TESLA TÜRKİYE RESMİ İŞ İLANI SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Operasyon Yöneticisi ise şirketin Türkiye’deki satış operasyonları yönetecek. Tesla Türkiye İş İlanı Başvuru Şirketin Mağaza Müdürü ilanı hala yayında bulunuyor. Buna ek olarak geçtiğimiz günlerde yayınlanan Proje Yöneticisi iş ilanı ise yayından kaldırılmış. Bu durum iş ilanlarına talebin olduğunu ve gerekli kişilerin bulunduğunu gösteriyor.

Şirketin yöneticileri tarafından yapılan açıklamalara göre Tesla Türkiye, 2021 yılının Kasım ayından beri aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tesla, ülkemizde 2022 yılında ilk otomobil satışını gerçekleştirmek istiyor. Bunun için gerekli çalışmaları yapan şirket, hızlı bir şekilde yol alıp ilerlemektedir. Tesla Türkiye İş İlanı Başvuru Bu fırsatı kaçırmayın deriz.

ELON MUSK KİMDİR?

Elon Musk mühendis, endüstriyel tasarımcı, teknoloji girişimcisi ve hayırseverdir. Doğduğu yer olan Güney Afrika Cumhuriyeti dışında, Kanada ve ABD vatandaşıdır. ve yirmi yaşında göç ettiği ABD’de yaşamaktadır. Elon Musk, aynı zamanda günümüzde SpaceX uzay şirketinin kurucusu, CEO’su ve mühendislik ile tasarım ofisleri şefi, erken yatırımcı, Tesla otomotiv şirketinin CEO’su ve ürün mimarı, The Boring Company şirketinin kurucusu, Neuralink, Starlink ile OpenAI’nin kurucu ortağı ve ayrıca ilk eş başkanıdır.

Elon Musk, 2018 yılında Kraliyet Topluluğu Üyesi (FRS) seçildi. Ayrıca Forbes dergisinin Aralık 2016’da yayımladığı “Dünyanın En Güçlü İnsanları” listesinde 24. sırada 2019’da, yine Forbes’un yayımladığı “Dünyanın En Yenilikçi İnsanları” listesinde ise ilk sırada yer aldı. Musk’ın renkli kişiliği, film yapımcısı Jon Favreau’nin de dikkatini çekti ve 2010’da yayımlanan Iron Man 2 filminde kısa bir süre rol aldı. Buna ek olarak yapımcı Jon Favreau’nun, Elon Musk ve oyuncu Robert Downey Jr.’ı bir araya getirip zaman geçirdiklerini de bir röportajında koordine etmiştir.

Ocak 2021’in ilk haftasında Elon Musk, Ünlü milyarder Jeff Bezos’u geçerek yaşayan en zengin kişi olmuştur.

tesla iş ilanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz