Haber

Survivor 2021 Başvuru Tarihi

Survivor 2021 Başvuru Tarihi

Survivor 2021 Başvuru Tarihi

Tüm Türkiye’nin merak ettiği TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasının Survivor 2021 başvuru tarihi ile alakalı tüm detaylar haberimizin devamında..

Survivor 2021 Başvuru Linki

– Survivor 2021 seçmeleri nerede yapılacak?

Bu açıklama henüz acun medya tarafından yapılmamıştır. Yapılması beklenmektedir aynı zamanda yapıldığı andan itibaren ilk basvurutarihi.com adresinde yayınlacaktır.

Survivor 2021 yarışması için geri sayım devam etmektedir. Her sezon farklı konsept ile izleyicilerinin karşısına çıkmayı başaran yarışmanın bu yıl ne zaman başlayacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Konuyla ilgili Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi. Geçtiğimiz sezon Türkiye ile Yunanistan arasında gerçekleşen yarışma bu yıl ünlüler ve gönüllüler şeklinde olacak. Peki, Survivor 2021 ne zaman başlayacak, tarih belli oldu mu? basvurutarihi.com olarak Survivor yarışması ile ilgili ayrıntılara haberimizin içerisinde yer verirken, oyuncu kadrosu ve yarışmacılar da belli oluyor. İşte gelen detaylar..

– SURVİVOR 2021 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Survivor 2021’nin ne zaman başlayacağı Acun Ilıcalı tarafından henüz açıklanmadı.

– SURVİVOR YARIŞMACILARI KİMLER OLACAK?

2021’de başlayacak Survivor’un yeni sezonda yarışmacılar arasında ilk belli olan isim ise Ersin Korkut oldu. Yarışmanın formatı bu yıl Ünlüler-Gönüllüler olarak iki takım halinde oynanacak. Geçtiğimiz yıl Türkiye-Yunanistan olarak iki farklı ülke yarışmacılarının performans sergilediği programda bu yıl Ünlüler ve Gönüllüler yarışacak.

Acun Survivor 2021’de seyirci ve izleyici olarak katılmak isteyenlerin her hafta bir kişinin adada yarışacağı açıkladı.

Acun Ilıcalı tarafından 3 Mart ada konseyinde yeni bir haber verdi. Bundan böyle Survivor fanatiği kişilerden her hafta birisi adaya gelerek parkurda yer alacak. İzleyicilerin nasıl katılacağı ise merak ediliyor. Yapılan açıklamaya göre, yarışmayı o kadar çok seven olduğunu ve bunun için her hafta seçilen birinin Survivor adasına getirilerek yarıştırılacağı belirtilmiştir.

– SURVİVOR SEYİRCİ OLARAK NASIL KATILABİLİRİM ?

Tv8 ekranlarında en çok izlenen yarışma olan Survivor 2021’ye sizlerde her hafta seçilecek olan kişilerden birisi olabilirsiniz. Adaya giderek yeni bölümlerde parkurda koşabilirsiniz.

Acun Ilıcalı’nın açıkladığına göre, haftada bir kişi gelecek! Bu durumda başvuru yapmak için Acunn.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda nelere ihtiyaç duyulduğu ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde yer alacaktır. Başvurular tv8basvuru.com adresinden yapılacaktır.

survivor 2021 başvuru tarihi

17 Comments

17 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top