Acun Medya İş Başvurusu

0
1574

Acun Medya İş Başvurusu

Acun Ilcalı Spor Spiker kariyerinden başlayıp Acun Firarda programı ile sıçrama yapan Sayın Ilıcalı’nın başarma öyküsü. 27 Eylül 2006 tarihinde kurulmuş olan medya sektöründe hizmet veren şirket. Şirket ticaret odası kayıtlarına göre 3.060.000 TL sermaye ile Acun Ilıcalı, Esat Yöntunç, Çaykun Ertan, Alpay Kazan, Mustafa Kazan ve Evren Çağlar tarafından kurulmuştur. Şirketin sahibi aynı zamanda şirketin bünyesindeki televizyon programlarının çoğunun da sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı’ dır. Şirket, TV8’i de bünyesinde bulundurmaktadır. Acun Medya İş Başvurusu detayları haberimizin devamında..

ACUN MEDYA AÇIK POZİSYONLAR HAKKINDA DETAYLAR

Acun Medya Açık Pozisyonlar Kariyer.net sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kariyer.net üyeliği oluşturup ilgili Acun Medya ilanlarına başvuru yapmak olacaktır.

ACUN MEDYA İŞ BAŞVURUSU GENELLİKLE ARANAN ŞARTLAR (İLANDAN İLANA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR)

Acun Medya İş Başvurusu Acun Medya bünyesinde görevlendirilmek üzere

– Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
– Tercihen tercümanlık tecrübesi olan,
– Yukarıdaki dillerden den birini anadil seviyesinde yazılı ve sözlü olarak kullanabilen,
– İyi seviyede İngilizce ve Türkçe bilgisine sahip,
– İletişim becerileri kuvvetli,
– Seyahat engeli bulunmayan,
Tercümanlar aramaktayız.

Acun Medya Kariyer.net başvuru sayfasına gitmek için tıklayınız.

Acun Medyanın Şuan ki Durumu?

Acun Medya bunun haricinde yaratıcısı olduğu Exathlon isimli spor realite programının da yapımcılığını yurt dışında gerçekleştirip sunmaktadır. Söz konusu olan yarışma programı Brezilya ve Meksika’da 2017 yılında, Romanya’da ise 2018 yılında yayına giren yarışma programı 2018 yılı içerisinde Kolombiya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de yayına girmesi planlanmaktadır. 2020’de ise yarışma Netflix’te “Exatlon Challenge Türkiye” olarak yayınlanmıştır. Son olarak EXXEN adlı yayın platformu 1 Ocak 2021 itibari ile hizmete girdi.

Acun Medya İş Başvurusu Acun Medya, Türkiye’deki programların haricinde ülkemiz dışında Yunanistan’da Survivor Greece, The Voice of Greece, Ellade Exeis Talento ve Power of Love isimli programların yapımcılığını bizzat gerçekleştirmiştir.

Acun Medya Programları Neler

Acun Medya çoğunlukla yarışma programlarının prodüksiyonunu gerçekleştirmektedir. İlk zamanda yapımlarının çoğu Show TV’de yayımlanmış, ardından birçok yapım Acun Medya’nın sahibi olduğu TV8’e taşınmıştır. Fear Factor, Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye programlarının sunuculuğunu aynı zamanda şirketin sahibi de olan Acun Ilıcalı yapmıştır. Ayrıca Uğur Dündar’ın sunduğu Yoksa Rüya mı? ve Behzat Uygur’un sunduğu Söyle Söyleyebilirsen gibi programların yapımları da Acun Medya tarafından gerçekleştirilmiştir.

acun medya iş başvurusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz